Warsztaty teatralne z elementami pantomimy dla dzieci i młodzieży

Posted on Posted in Opisy Warsztatów, Wiadomość

Warsztaty mają na celu rozwijanie kreatywności oraz wyobraźni u dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. W ich skład wchodzą ćwiczenia dramowe, improwizacyjne oraz słowno- ruchowe. Całości zajęć towarzyszyć będzie muzyka relaksacyjna mająca na celu skoncentrowanie dzieci na poleceniach osoby prowadzącej.

Żaneta Bokuniewicz – studentka IV roku Kulturoznawstwa, będąca prezesem grupy teatralnej Afera, która od 5 lat ma w swoim udziale wyprodukowanie kilku spektakli charytatywnych. Artystka o wielu twarzach, dodatkowo prowadzi bowiem zajęcia teatralne we Fundacji Ars w Poznaniu oraz czynnie działa we Fundacji Projektor gdzie także zajmuje się działaniami artystycznymi.

zanetabokuniewicz